Groźna luka w przeglądarce Internet Explorer


Pewien haker zamieścił na forum kod ataku, który może być wykorzystany do włamania się na komputery ze starszymi wersjami przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Co prawda oficjalna prezentacja kart graficznych nowej generacji, opartych na architekturze Fermi, odbędzie się 26 marca, jednak Nvidia postanowiła zademonstrować możliwości tych kart. - Niedawno zapowiedziana arkadówka Lara Croft and the Guardian of Light nie będzie pełnoprawną kontynuacją sagi Tomb Raider – uspokaja studio odpowiedzialne za markę. Acer również wprowadza na rynek swojego netbooka, opartego na procesorze Atom o nazwie kodowej Pine Trail. Ultramobilna maszyna posiada LED-owy ekran i baterię, pracującą przez 8 godzin.Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: Motywacja - definicje i oczekiwania Podstawowe teorie potrzeb i oczekiwań człowieka Pięć teorii motywowania w praktyce ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Wydaje się, że Steve Jobs w dość lakoniczny sposób potwierdza zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej zadebiutuje podczas konferencji WWDC. Firma Xpoint Technologies pozwała niemal wszystkie największe firmy świata IT, za pogwałcenie ich patentu określającego m.in. pobieranie materiałów na telefon przy pomocy komputera.

Lustrzanka Olympus E-600 została zaprojektowana dla początkujących użytkowników, którzy chcą zamienić dotychczasowy kompakt na proste lustro z trybem podglądu na żywo.

Jeśli chcesz zostać wychowawcą dzieci i młodzieży w placówkach wypoczynku (koloniach, zimowiskach czy obozach), musisz spełnić kilka podstawowych warunków. Przede ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Wygląda na to, że to już koniec sądowego sporu firm Apple i Psystar. Sędzia William Alsup zakazał temu drugiemu sprzedawania, kopiowania, dystrybuowania i tworzenia komputerów z systemem Mac OS X. Program dostępny na naszej stronie internetowej. Na życzenie prześlemy Państwu program i/lub kartę zgłoszeniową faksem lub e-mailem. Zapraszamy ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie Blok I: Biznesplan jako wyraz strategii zarządzania firmą 1. Biznesplan informacje wstępne 2. Elementy biznesplanu Blok II: Finansowy wymiar biznesplanu 3. ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenieGoogle uaktualniło usługę Widok Ulicy o trzy parki tematyczne w Wielkiej Brytanii. Można udać się na wirtualną wycieczkę po Alton Towers, Legolandzie i Chessington World of Adventures. Google dokonuje już piątej transakcji w tym roku - tym razem kupuje serwis wideo Episodic, którego technologie mają wspomóc rozwój serwisu YouTube. Symantec najprawdopodobniej w najbliższym czasu odkupi od VeriSigna technikę szyfrowanych płatności w Internecie. Wartość transakcji szacowana jest na 1,3 miliarda dolarów.

Chrome z natywną obsługą Greasemonkey


Najnowsza wersja przeglądarki Chrome obsługuje skrypty Greasemonekey, które dotychczas były zgodne tylko z Firefoksem. Oznacza to w praktyce ponad 40 tysięcy dodatkowych rozszerzeń.

Phishing zdemaskowany. Część I


Spreparowane witryny, fałszywe wiadomości, szkodliwe trojany – wszędzie czają się oszuści chcący dobrać się do naszych pieniędzy. Jak się przed tym obronić

BioWare zapowiada kontynuację historii z Mass Effect 2


BioWare dotrzymuje danego słowa i cały czas pompuje pieniądze w grę Mass Effect 2. Studio pracuje nad kolejnym dodatkiem do gry.

Ruszył nowy serwis internetowy z grami – www.pykam.pl


Miłośnicy "pykania" (grania) znajdą w nowym serwisie setki gier multimedialnych różnych rodzajów. Wszystkie gry są łatwo dostępne i do ich korzystania wystarczy dowolny komputer z przeglądarką internetową.

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.