I ty możesz zostać spedytorem


Ministerstwo Gospodarki zamierza zliberalizować polski rynek transportowy. Mają zniknąć licencje dla spedytorów - pisze "Puls Biznesu".

Transport zakłócony z powodu strajku kolejarzy


We Francji rozpoczyna się we wtorek wieczorem strajk kolejarzy, który przez co najmniej dwa dni ma powodować duże perturbacje w ruchu pociągów regionalnych i superszybkich TGV. Związkowcy domagają się powstrzymania redukcji etatów oraz poprawy warunków pracy.

Przedsiębiorco! To się zmieniło!


Pod względem liczby zmian w obowiązujących przepisach rok 2009 był bardzo obfity. Oczywiście ilość powstających aktów prawnych nie zawsze przekłada się na ich jakość. W poniższym podsumowaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najbardziej korzystne dla przedsiębiorców nowelizacje, które weszły w życie w zeszłym roku.

Internet Group rozmawia z 2 podmiotami o objęciu akcji, możliwa sprzedaż aktywów


Internet Group rozmawia z dwoma podmiotami, w tym jednym notowanym na giełdzie, na temat objęcia nowych akcji. Alternatywnie rozważa publiczną ofertę akcji lub emisję obligacji. W przypadku niepowodzenia tych planów możliwa jest sprzedaż niektórych aktywów z grupy kapitałowej - poinformował PAP prezes Internet Group, Ryszard Wojciechowski.

Emocje już opadły


Wtorkowa sesja na światowych parkietach przyniosła niewielkie ochłodzenie i uspokojenie sytuacji. Niemal wszystkie zagraniczne indeksy zanotowały niewielką korektę. Taki scenariusz może być realizowany w najbliższych dniach. Większy dynamizm mogą wprowadzić ważne dane makro, które poznamy na koniec tygodnia(sprzedaż detaliczna oraz produkcja przemysłowa).

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>