Metropolita: katastrofa karą za koncert Madonny


Z osobliwym wytłumaczeniem przyczyn katastrofy na jeziorze Ochrydzkim wystąpił podczas mszy żałobnej w intencji ofiar wypadku metropolita płowdiwski Mikołaj. Według niego, zatonięcie statku to kara Boża za koncert Madonny, który odbył się w świętym dla prawosławnych dniu.

Kowalczyk w drodze do Kanady


Najlepsza polska biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk w nocy z poniedziałku na wtorek odleci z Moskwy do Kanady, gdzie po treningach i startach w kolejnych zawodach Pucharu Świata wystąpi w igrzyskach olimpijskich w Vancouver.

Steinmeier chce harmonogramu wycofania wojsk z Afganistanu


Szef niemieckiej dyplomacji i kandydat SPD na kanclerza Niemiec Frank-Walter Steinmeier zapowiedział, że w przypadku wygrania przez jego partię wyborów do Bundestagu podejmie się negocjacji na temat "konkretnego planu" wycofania niemieckich wojsk z Afganistanu.

Jemen: Porwano amerykańskie małżeństwo


Amerykańskie małżeństwo zostało dziś porwane niedaleko stolicy Jemenu, Sany, przez uzbrojonych członków jednego z lokalnych plemion - poinformowały jemeńskie siły bezpieczeństwa.

Frodeno i Norden zwyciężyli w Jokohamie


Niemiec Jan Frodeno i Szwedka Lisa Norden zwyciężyli w Jokohamie w siódmej rundzie mistrzostw świata w triathlonie na dystansie olimpijskim (1500 m pływanie, 40 km jazda rowerem i bieg na 10 km). Polacy nie startowali. W klasyfikacji po siedmiu rundach prowadzą Brytyjczyk Alistair Brownlee i Australijka Emma Moffatt.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>